Wolontariat sposobem na wakacje

Protetyka stomatologiczna Nowy Tomyśl

Największy demokracją na świecie i jego kwestii zatrudnienia

Indie. Od Kaszmiru do Kanyakumari, to jest jeden naród. Największa demokracja na świecie. Odkąd Indie uwolnił się spod panowania brytyjskiego w 1947 roku, został on błagał przez wiele problemów, które napotyka każdy nowy naród. Jednak jednym z największych problemów, że Indie w trakcie swego niezależności jest bezrobocie.

W 1947 roku, kiedy to brytyjskie Indie zostały podzielone na niepodległych Indii i Pakistanu, oba kraje w obliczu bezrobocia jako ich największy problem. Przy wsparciu Lord Mountbatten, Jawarhlal Nehru, pierwszy premier Indii opowiadał różne polityki, która doprowadziła do gwałtownego wzrostu zatrudnienia w Indiach. Po upadku Nehru, Lal Bahadur Shastri, podjęła dalsze kroki w celu ustalenia wzrost zatrudnienia w Indiach. Był inicjatorem i spopularyzował "białą rewolucję", działanie powodzi i różne inne programy, które nie tylko zwiększoną produkcję mleka w Indiach, ale również dał zatrudnienie kilku osób.

Jego motto "Jai Jawan Jai Kisan" (Zdrowaś Żołnierz Zdrowaś Rolnik) otrzymał ogromne wsparcie nie tylko od obywateli Indii, ale również opozycji. Wielkości tych obrotów była rewolucja się jako sektor zatrudnienia zaczęła rosnąć w Indiach.

W 1947 roku stopa bezrobocia w Indiach była aż o 48%, co zmniejsza się do 39% w roku 1965. Ale pod koniec 1970 i na początku 1980 roku, kiedy Indira Gandhi reformowanych różnych polityk, zatrudnienie podjęło tylnym siedzeniu z powodu różnych czynników, takich jak wojny indyjsko-Pak , Sikh komunalnych zamieszki i deklarowania sytuacji awaryjnej, gdy opozycja miał przywłaszczyć ją z fotela premiera.

W przeciwieństwie do tego, gdy Rajiv Gandhi, po zabójstwie Indiry Gandhi w 1984 roku doszedł do władzy zaczął rewolucję technologiczną w Indiach i jest często uznawany jako pierwsza osoba doprowadzenia technologii komputerowej do Indii.
parapety gdańsk