Wolontariat na imprezach sportowych

sauny
Ten dodatkowy poziom obsługi będą potrzebne przez szpitale do obsługi dodatkowych wymagań pacjenta napędzane reformy systemu opieki zdrowotnej.

Przewiduje się, że w szpitalu Medicaid populacja będzie przejście od większości kobiet i dzieci ubiegających się o pokrycie z mieszanki mężczyzn, kobiet i dzieci. Będzie to acerbate trudność obsługi konsumentów. Outsourcing programy kwalifikowalności Medicaid będzie lepiej przygotowany do obsługi nowego otoczenia biznesowego.

Istnieje niewielka szansa dla szpitali do utworzenia rozszerzona zasobów kadrowych wspierać rozwój wymiany Medicaid i ubezpieczenia na 1 stycznia. Potrzeba szpitala mieć plan na miejsce, gdy pierwszy pacjent wchodzi do ich drzwi w 2014 roku na podstawie prognoz przemysłu, przewiduje się, że rejestracji pacjenta w tych nowych programów będzie nadal w szybkim tempie i nie zmniejsza się w najbliższej perspektywie.

Zgodnie z dzisiejszym obecnego procesu przedstawienia ubezpieczenia w momencie korzystania z usługi, pacjenci już karty ubezpieczenia i rejestracja osobista są wymagane w celu sprawdzenia odpowiedniego zasięgu i rachunek poprawny ubezpieczeniowego.

Nowy scenariusz tworzenia ekspansji Medicaid i wymiany ubezpieczeniowych będzie wyzwaniem dla pracowników rejestracji, aby zweryfikować i rachunek prawidłowego ubezpieczenia i wymagać od nich, aby pomóc pacjentom zapisać się do pokrycia wymiany. Ta dodatkowa odpowiedzialność odbędzie się we znaki rejestracyjne personelu, którzy są już w przeszkoleni i pod obsadzona.

Awaryjne Departament wciąż będzie under the gun, aby ich pacjenci zapisani w Medicaid i grozi im dodatkowe wyzwania, aby pomóc pacjentom ubiegać się o stanowe lub federalne giełdach ubezpieczeniowe, lub będą ryzykować pozostawiając miliony dolarów na stole.

Najnowsze dane wskazują, wymiana stanowych i federalnych nie będzie miał wystarczającą liczbę personelu nawigatora, aby pomóc konsumentom zrozumieć swoje opcje.