Wolontariat miedzynarodowy

kabiny z hydromasażem

Obniżenie stacjonarny miesięczny rachunek telefoniczny

Jeśli masz dużą rodzinę, która obejmuje nastolatków, są szanse, że masz dość duży miesięczny rachunek za telefon stacjonarny. To dlatego, mimo że większość dorosłych i dzieci w 21 wieku mają swoje telefony komórkowe z wykorzystaniem telefonu stacjonarnego jest łatwym rozwiązaniem, jeśli jesteś z kredytu mają martwą baterię telefonu komórkowego lub znasz kogoś innego będzie płacić rachunek.

Jednakże, podczas gdy może to być trudne do monitorowania wykorzystania telefonu Jeżeli istnieje kilka osób w domu, nadal jest możliwe, aby obniżyć rachunki za telefony stacjonarne jeśli wymusić kilka prostych zasad na twojej rodziny.

Ograniczenie czasu połączeń i unikanie numery o podwyższonej opłacie

obróbka skrawaniem Legnica

Po pierwsze, zapisz się na listę reguł i trzymać je na ścianie w pobliżu telefonu. Dokładne zasady Ci obejmować będzie zależeć od indywidualnego gospodarstwa domowego, ale jednym z najważniejszych jest ograniczenie połączeń na wieczory i weekendy. Opłaty za połączenia telefoniczne są wyższe w ciągu dnia, ponieważ jest to peak time do użytkowania telefonu. Zamiast tego, upewnij się, że Twoja rodzina dzwoni dopiero po 6pm lub w sobotę i niedzielę. Jest to dość łatwe w czasie trwania, ale może stać się szczególnym problemem w czasie wakacji szkolnych.

Kolejna ustawa obniżające rozwiązaniem jest zakazanie swoją rodzinę przed wywołaniem numery telefonów komórkowych z sieci stacjonarnej, z wyjątkiem sytuacji awaryjnej. numery telefonów komórkowych może kosztować znacznie więcej niż zadzwonić stacjonarnymi i rozszerzonych połączeń na telefony komórkowe często stanowią największą część wysokiego rachunku telefonicznego. numery o podwyższonej opłacie - takie jak te, które nie zaczynają się od 0870, 0871 lub 0844 - powinny być również włączone do tego zakazu, chyba że ich telefonowanie jest to absolutnie konieczne.

gumy czarne