Wolontariat miedzynarodowy

Obniżenie stacjonarny miesięczny rachunek telefoniczny

Jeśli masz dużą rodzinę, która obejmuje nastolatków, są szanse, że masz dość duży miesięczny rachunek za telefon stacjonarny. To dlatego, mimo że większość dorosłych i dzieci w 21 wieku mają swoje telefony komórkowe z wykorzystaniem telefonu stacjonarnego jest łatwym rozwiązaniem, jeśli jesteś z kredytu mają martwą baterię telefonu komórkowego lub znasz kogoś innego będzie płacić rachunek.

Jednakże, podczas gdy może to być trudne do monitorowania wykorzystania telefonu Jeżeli istnieje kilka osób w domu, nadal jest możliwe, aby obniżyć rachunki za telefony stacjonarne jeśli wymusić kilka prostych zasad na twojej rodziny.

Ograniczenie czasu połączeń i unikanie numery o podwyższonej opłacie

Po pierwsze, zapisz się na listę reguł i trzymać je na ścianie w pobliżu telefonu. Dokładne zasady Ci obejmować będzie zależeć od indywidualnego gospodarstwa domowego, ale jednym z najważniejszych jest ograniczenie połączeń na wieczory i weekendy. Opłaty za połączenia telefoniczne są wyższe w ciągu dnia, ponieważ jest to peak time do użytkowania telefonu. Zamiast tego, upewnij się, że Twoja rodzina dzwoni dopiero po 6pm lub w sobotę i niedzielę. Jest to dość łatwe w czasie trwania, ale może stać się szczególnym problemem w czasie wakacji szkolnych.

Kolejna ustawa obniżające rozwiązaniem jest zakazanie swoją rodzinę przed wywołaniem numery telefonów komórkowych z sieci stacjonarnej, z wyjątkiem sytuacji awaryjnej. numery telefonów komórkowych może kosztować znacznie więcej niż zadzwonić stacjonarnymi i rozszerzonych połączeń na telefony komórkowe często stanowią największą część wysokiego rachunku telefonicznego. numery o podwyższonej opłacie - takie jak te, które nie zaczynają się od 0870, 0871 lub 0844 - powinny być również włączone do tego zakazu, chyba że ich telefonowanie jest to absolutnie konieczne.