Wolontariat dobrym elemenem CV

Twój budżet rodzinny - The 3 podstawowe kroki zrobić to dobrze

Jeśli czytasz ten artykuł, wówczas sytuacja finansowa jest prawdopodobnie w bardzo złym stanie i chcesz je zmienić. nie wszyscy? Jednym z głównych powodów, że ludzie nawet nie próbują zrobić budżet (istnieją inne powody, dla których prostsze nie implementują) jest to, że myślę, że jest to bardzo skomplikowany proces, aby budżet rodzinny. Oni powodu "Gdybym nie może się udać, dlaczego nawet spróbować?" Rozumiem ich rozumowanie, ale nie jest aż tak skomplikowana. W tym artykule pokażę wam 3 podstawowe elementy rodzinnego budżetu i jak je zrobić.

Aby dokonać skutecznego budżetu rodziny istnieją tylko trzy rzeczy trzeba wiedzieć; Twój dochód, swoje wydatki i jak doprowadzić i utrzymać się, że koszty stają się mniej niż dochodów. To wszystko jest zbyt go. Ale trzeba się upewnić, że wiesz dokładnie te trzy rzeczy, szacunkowe na podstawie swoich uczuć, a nie solidne dane nie są dopuszczalne. Bez zimnych liczb nasz umysł odgrywa zbyt wiele sztuczek na nas. Gdy dochód jest większy niż swoje wydatki, a następnie będziesz cieszyć bezpieczeństwo finansowe. Pytanie jest tylko; jak to zrobić?

implanty sopot

Pierwszym krokiem do tego rozwiązania jest to, aby śledzić wszystkie swoje wydatki przez około miesiąc. Oznacza to, do rekordu; co dzieje się z konta bankowego (takie jak hipoteka lub płatności ubezpieczeniowych), co można kupić w sklepie spożywczym, co wydają na rozrywki, jakie można spędzić na transport itp Możesz napisać go na kawałki i zapisywać dokumenty je w kieszeni, portfelu lub kieszeni swojej książki. Jeśli chcesz, możesz umieścić go do arkusza kalkulacyjnego w komputerze. To nie robi różnicy. Jedyną rzeczą, że ważne jest, aby zapisać się gdzieś, gdzie każdy grosz idzie.

Jednocześnie, śledzić i zapisywać wszystkie swoje dochody; zapłacić czeki, prezenty, dywidendy na akcje.