Przyklady wyjkorzystania budzetu obywatelskiego

marketing dla lekarzy

Medicaid Kwalifikowalność Zapisy and Self-Pay Kolekcja Szanse wzrosną

Jest to okazja, aby rozwinąć bieżący przyłóżkowo programów Medicare kwalifikowalności i self-pay windykacji ze względu na zmiany w przepisach i ogromnego zamieszania dla konsumentów, którzy chcą realizować Medicaid i proces aplikacji wymiany ubezpieczenia. W celu uzyskania przewagi pierwszego rozrusznik, okno z możliwością utworzenia wstępnej trakcję i przynieść rozwiązania na rynek leży między teraz i 01 stycznia.

. Kaiser Fundacja Zdrowia mówi, że "Medicaid ekspansji może zwiększyć przychody do szpitali, potrącenie redukcje szpital refundacji, które również zostały zawarte w ACA Jeśli wszystkie kraje wprowadziły Medicaid ekspansji, szpitale widział $ 300 mld w okresie 2013-2022 - wzrost o 23% w Medicaid zwrotu dla szpitali.

W państwach, które nie wdrażają Medicaid ekspansji, szpitale będą przegap szacunkowo 145 mld $ w okresie przywiązane do pokrycia płatności Medicaid 2013-2022, ale wciąż napotykają cięcia w płatnościach szpitalnych nieproporcjonalna share Medicare i Medicaid, jak i dolnej Medicare stawki płatności, które mają wpływ niezależnie od tego, czy państwo przyjmuje Medicaid ekspansji ".

Informacja ta wspiera fakt, że państwa, które realizują Medicaid ekspansji będzie lepiej cele wsparcia doradcy Ubezpieczenia aplikacji Exchange nocnej Medicaid kwalifikowalności, a które mogą być świadczone przez zleceniodawców.

Szpitale będą również musiały dodatkowego personelu pomocniczego w punkcie obsługi, aby pomóc pacjentom zapisać się na giełdach ubezpieczeniowych stanowe lub federalne. Nawigatorów i certyfikowany doradca programy aplikacyjne są niedofinansowane, a personel będzie nieodpowiednio przeszkoleni do obsługi spodziewanego wzrost głośności w szpitalach.

Ważnym punktem, aby podświetlić; outsourcingu nocne Medicaid kwalifikowalności i zbierania self-pay firmy muszą działać szybko, aby chwycić udział w rynku, wspieranie szpitali z Medicaid pomocy kwalifikowalności, aplikacji wymiany ubezpieczeń i self-płacowych kolekcjach.