Przyklady wyjkorzystania budzetu obywatelskiego

obróbki blachy w Łodzi

Medicaid Kwalifikowalność Zapisy and Self-Pay Kolekcja Szanse wzrosną

Jest to okazja, aby rozwinąć bieżący przyłóżkowo programów Medicare kwalifikowalności i self-pay windykacji ze względu na zmiany w przepisach i ogromnego zamieszania dla konsumentów, którzy chcą realizować Medicaid i proces aplikacji wymiany ubezpieczenia. W celu uzyskania przewagi pierwszego rozrusznik, okno z możliwością utworzenia wstępnej trakcję i przynieść rozwiązania na rynek leży między teraz i 01 stycznia.

. Kaiser Fundacja Zdrowia mówi, że "Medicaid ekspansji może zwiększyć przychody do szpitali, potrącenie redukcje szpital refundacji, które również zostały zawarte w ACA Jeśli wszystkie kraje wprowadziły Medicaid ekspansji, szpitale widział $ 300 mld w okresie 2013-2022 - wzrost o 23% w Medicaid zwrotu dla szpitali.

W państwach, które nie wdrażają Medicaid ekspansji, szpitale będą przegap szacunkowo 145 mld $ w okresie przywiązane do pokrycia płatności Medicaid 2013-2022, ale wciąż napotykają cięcia w płatnościach szpitalnych nieproporcjonalna share Medicare i Medicaid, jak i dolnej Medicare stawki płatności, które mają wpływ niezależnie od tego, czy państwo przyjmuje Medicaid ekspansji ".

http://www.konstak.pl/index.php/konstrukcje-stalowe

Informacja ta wspiera fakt, że państwa, które realizują Medicaid ekspansji będzie lepiej cele wsparcia doradcy Ubezpieczenia aplikacji Exchange nocnej Medicaid kwalifikowalności, a które mogą być świadczone przez zleceniodawców.

Szpitale będą również musiały dodatkowego personelu pomocniczego w punkcie obsługi, aby pomóc pacjentom zapisać się na giełdach ubezpieczeniowych stanowe lub federalne. Nawigatorów i certyfikowany doradca programy aplikacyjne są niedofinansowane, a personel będzie nieodpowiednio przeszkoleni do obsługi spodziewanego wzrost głośności w szpitalach.

Ważnym punktem, aby podświetlić; outsourcingu nocne Medicaid kwalifikowalności i zbierania self-pay firmy muszą działać szybko, aby chwycić udział w rynku, wspieranie szpitali z Medicaid pomocy kwalifikowalności, aplikacji wymiany ubezpieczeń i self-płacowych kolekcjach.