Najwieksze akacje z udzialem wolontariuszy w Polsce

parapety gdynia

Czytałam artykuł o dwóch nastoletnich dziewcząt z północnej Kalifornii. Są Emily i Sara Buder i napisał książkę zatytułowaną Listy do zastraszany Girl. Inspiracją dla tej książki była dziewczyna w Północnej Kalifornii nazwie Olivia Gardner. Olivia przeżywała poważne zastraszania i przemocy rówieśniczej z rąk swoich rówieśników. Cierpiała upokorzenia, takie jak o jej torbę z książkami przeciągnięty przez błoto, rówieśnicy tworząc stronę "Olivia Haters" w internecie i oprawców zawsze powiedzieć jej umrzeć. Nie trzeba dodawać, Olivia był samobójcą, który pochodzi z żadnym zaskoczeniem dla mnie. Gdy okazało się, że siostry Buder się o Olivia i co ma do czynienia, postanowili napisać tę książkę. Projekt rósł jak zaczęli słyszeć od innych prześladowana dzieci, dzieci zrobił tyranem i czuł się z tym źle, dorosłych, którzy prześladowana dorastania i czuł się źle i dorosłych rozbitków, którzy nadal walczą z afekty zastraszany i nadużywane przez rówieśników.

Pochwalam te dwie panienki za skontaktowanie się z Olivią, który był całkowicie obcy. Dziś jest tak rzadkie, aby zobaczyć nastolatki mają empatię i dotrzeć do innych w sposób współczujący. Mam większość szacunek dla tych sióstr. Prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy, jak wiele innych dzieci i młodzieży pomogli w ich projekcie. Zdarza się, słysząc te rzeczy z każdym, a nie osoby dorosłej lub ktoś z władz może mieć większe znaczenie. Mam nadzieję, że książka ta tworzy falę z innymi dziećmi tam i nauczyć się czegoś od niego. Dobroć może przejść długą drogę.

Olivia jest samobójcą nie jest rzadkością. Wiele osób, które są prześladowane i nadużywane przez rówieśników depresję, która prowadzi do samobójstwa ostatecznie. Odnosimy się do niej, jak bullycide jest to samobójstwo w wyniku nadużyć i zastraszanie rówieśników.