Korzysci plynace z wolontariatu

transport ekspresowy

Zamiast zwiedzania ubóstwem lub widząc ubóstwo - współpracować z ludźmi, którzy go zamieszkują. Relacje te są tym, co prowadzi do pozytywnych i trwałych zmian. Jesteśmy wielkimi zwolennikami podróży relacyjnej, ale zdajemy sobie sprawę, to nie jest łatwe. To wymaga czasu i wysiłku. Proponujemy kilka opcji ułatwiających:

Wolontariusz. Mamy zarówno ochotnika na wycieczki z usług naszego kościoła i innych organizacji opartych na wierze. Możliwości te miały nas do jednych z najbardziej zniszczonych wspólnot w Egipcie, Ugandzie i na Dominikanie, a także Orlando, Hartford, Nowym Jorku i Waszyngtonu w Stanach Zjednoczonych. wycieczki te wahały się w czasie od jednego dnia do jednego tygodnia do jednego miesiąca.

Spróbuj domowej atmosfery. Jeśli wolontariat nie jest Twój styl, to może lokalna opcja domu pobyt jest odpowiedni dla Ciebie. Można zatrzymać się tak mało lub tak długo, jak chcesz, i są one dostępne najczęściej w dowolnym miejscu na świecie. Spędziliśmy noc z rodziną na Isla Taquile na jeziorze Titicaca w Peru. Dowiedzieliśmy się wiele na temat ich stylu życia i tradycji, grał z dziećmi, jedli pyszne domowe jedzenie, a dowiedział się o ich społeczności.

5.) Czy jestem przygotowany do odpowiedzi na to, co ja widzę?

prace inżynierskie

Co zrobisz z wiedzy nabytej na tej trasie "ubóstwo?" Będziesz żyć inaczej? Dasz na cele charytatywne? Jeśli tak, to jakie? Będzie kształcić swoich przyjaciół i rodzinę? Czy Twój nowo zdobyta wiedza wpływ nawyków jako konsumenta i / lub samotnie? Jednak zdecydujesz się podjąć działania, masz obowiązek zrobić coś z tą wiedzą.

Jednym z powodów ludzie są wyłączone przez biedę, albo boją się go, dlatego, że naprawdę nie mam pojęcia, co z tym zrobić. To obniża ich i przytłacza je, więc oni raczej trzymać się bardziej przyjemnych miejsc do podróżowania. Po tym wszystkim, jest to wakacje, prawda? Nie winię ich.Podejmowanie działań nie jest łatwe. Ale to jest bardzo ważne. Twoja firma wycieczek lub przewodnik powinien dostarczyć kilku prostych krokach działania, w jaki sposób można zastosować swoją wiedzę na temat ubóstwa, pogłębiać swoją wiedzę i zmiany wpływu. Jeśli nie, to badania niezależnie, lub skontaktować się z nami. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami.

Czy kiedykolwiek przyjął "Tour ubóstwo?" Czy uważasz, że są etyczne?

Czy zgłosił się za granicą? Jakie są twoje przemyślenia na temat sposobu podróżujący mogą mieć pozytywny wpływ na ograniczenie ubóstwa globalnej?

danel-hurt.pl