Jak zorganizowac wolontariat

Program treningowy online

Czytaliście niektórych etykietach żywności w lokalnym supermarkecie dzisiaj? Niektóre z tych etykiet są wręcz kłamliwe. Puszka jogurtu można oznakować "niskotłuszczowy", gdy zawiera ona ton cukru, a więc można "napoje energetyczne" być tylko 90% wody cukru. Spożycie tych wszystkich pokarmów Podsumowując, gdzie większość z którym przeciętny obywatel amerykański jest teraz: Nadwaga.

Jej czas, aby bojkotować te etykiety żywności i naprawdę dobrych wyborów żywieniowych przez siebie. Jeśli chcesz zachować zdrowego stylu życia i zdrowej wagi, spróbuj spożywania tych trzech rodzajów żywności:

1. Całe ziarna: Istnieje kilka opcji można wybrać jeden z tej kategorii. Ta kategoria żywności jest idealny dla strażnika wagi, bo naprawdę można to wykorzystać, aby wypełnić swój brzuch, a jednak nie umieszczać na wielu funtów. Ziarna takie jak płatki owsiane, żyta i jęczmienia zawiera tak dużo błonnika w nich, że przez większość czasu, organizm po prostu przekazuje je na zewnątrz.

2. Świeże owoce: Większość owoce pakowane są pełne wspaniałych składników odżywczych i witamin. Gdy twoje ciało jest karmione wielkich składników odżywczych i witamin, nie łakną tych "grzesznych" żywności! W rzeczywistości, owoce mogą być wykorzystywane jako zamiennika posiłku całkowitej na dni, kiedy nie chce się gotować - wykorzystanie węglowodanów bogate owoce jak banany i mango, które mogą być stosowane jako deser (pamiętaj, aby pozostawić czas pomiędzy głównym posiłkiem i owocami) po posiłku. O dużej zawartości włókien, takie jak papai, jabłka i gruszki mogą być również stosowane jako przekąski!

3. niskowęglowodanowa Warzywa: Wbrew powszechnemu przekonaniu, niektóre rodzaje warzyw może być mylące. Na przykład rzeczy, jak kukurydza i ziemniaki są po prostu mnóstwo niezdrowych węglowodanów i naprawdę należy podjąć w umiarkowanych ilościach. Wybierając warzywa, wielki wskazówka, aby trzymać się jest taka: idź na coś, co jest zielone i liściaste, jak szpinak i sałata. Te warzywa nie tylko wspaniałe składniki w ramach szybkiego mieszać smażone lub gotowane na parze danie, ale może być również świetny do sałatek, jak również.

Oczywiście dieta to tylko jeden z elementów planu zdrowego odchudzania. Drugim głównym składnikiem jest Twój regularne ćwiczenia. Jeśli trzymać 80% posiłków do tych trzech grup owoców i zrobić jakąś formę regularnych codziennych ćwiczeń, w połączeniu z wystarczającą ilością świeżej wody i snu, można mieć pewność, że Twoje funtów odpadnie wagi szybko! Zacznij już dziś!

Kent Tan jest pełny artykuł pisarz czasu i treści internetowych wydawcy. Sprawdź swoją najnowszą stronę internetową o pop-up pole namiotowe i płótno namiotowe.