Szalone podróżniczki - blog o tym co dla nas ciekawe!

Szalone podróżniczki to blog dwóch koleżanek ze szkolnej ławki o tym, co nas ciekawi, inspiruje i interesuje nad morzem. Od urodzenia mieszkałyśmy i wychowywałyśmy się na Pomorzu, dlatego szczerze lubimy to miejsce.

Historia skąd wzięła się nazwa naszego bloga jest trochę złożona. Totus tuus to dewiza św. Jana Pawła II, która po polsku brzmi Cały Twój. To hasło wiele razy powtarzały i przypominały nam siostry zakonne w szkole katolickiej, do której uczęszczałyśmy. Siostra Klara zaszczepiła w nas miłość do podróży i nieustanną chęć poznawania naszego kraju. Postanowiłyśmy zatem założyć bloga pod nazwą totustuus.net.pl, żeby nieustannie pamiętać o tym, jak się to nasze nadmorskie podróżowanie zaczęło. Ukończyłyśmy profil dziennikarsko-literacki i zamierzamy tutaj próbować swoich sił w pisaniu. Morze Bałtyckie jest dla nas najładniejszym miejscem na ziemi, ale wiele osób zna i kojarzy tylko największe kurorty i miasta jak np. Gdańsk, Międzyzdroje, Władysławowo czy Świnoujście. Naszym zamiarem jest zaprezentowanie, że pobyt nad Bałtykiem to znacznie więcej możliwości wypoczynku oraz relaksu. Udowodnimy Wam, że mniejsze miejscowość kryją w sobie wiele wspaniałych ofert spędzania wolnego czasu.

Pokażemy, że duże miasta mają swoje wyjątkowe zakamarki, znane tylko nielicznym. Bałtyckie wybrzeże posiada wiele wspaniałości i malowniczych terenów, wystarczy się tylko rozejrzeć. Na koniec zdradzimy Wam nasz sekret, czyli cudowną atrakcję, z jakiej możecie skorzystać będąc nad morzem, dodatkowo całkowicie bezpłatną :) Najwspanialszą rzeczą, jaką można zobaczyć jest wschód słońca nad Bałtykiem oglądany na plaży. To słoneczny spektakl natury sprawia, że cały dzień wydaje się człowiekowi piękniejszy i lepszy. Do zobaczenia nad Bałtykiem!

Dobra opcja zakwaterowania