Idea wolontariatu

Trening online
Charakter i złożoność opcji wielopoziomowych i różnych wyborów programów wymiany przewiduje, aby powiększyć dezorientację konsumentów i dolną zgodności. Wysiłek train-the-trainer będzie prawdopodobnie niewystarczające, aby szerzyć wiedzę na szerokiej gamie Federal i nawigator państwa i pomocy aplikacji doradców. Bez ciągłego przekwalifikowywania, nastąpi awaria komunikacji z konsumentami, co bardzo utrudnia im podejmowanie świadomych decyzji dotyczących ich możliwości pokrycia.

Stan dezorientacji nowych Medicaid i wymiany scenariuszy oferuje firmom outsourcingowym możliwość uzyskania dodatkowych dochodów. Oprócz Medicaid i ubezpieczenia możliwości osiągania przychodów walutowych, nie będzie również rozszerzona możliwości prowadzenia działalności gospodarczej na własny zapłacić.

możliwości osiągania przychodów własnym płac będzie istnieć w każdym stanie. W państwach, które nie mają rozszerzenia Medicaid, dotacje dla konsumentów będzie max obecnie w 60% opłat. To pozostawi 40% opłaty w lewo do zapłaty przez konsumenta. Wielu konsumentów wybierze wysokiej odliczeniu planów ubezpieczeniowych Brąz walut, które mają wysokie co płaci i odliczeniami w przedziale od $ 1000 do $ 3.000 za zdarzenie.

W niektórych państwach, czynniki te będą wzrastać wykładniczo tomy własnym zapłacić ponad obecnym poziomie co najmniej 15% lub więcej. Te nowe dynamiki podkreśli potrzebę bardziej wydajnych i skutecznych strategii zbiórki self-pay, tworząc rozbudowane możliwości self-płacowych zleceniodawców do prowadzenia nowych przychodów i zwiększyć rentowność.

Phil C. Solomon - Jestem cykl przychodów i finansowania opieki zdrowotnej Ewangelista, który jest pasjonatem pomaga dostawcom zoptymalizować cykl przychodów i wyników finansowych. Skupię moje pisanie na identyfikacji wiodących rozwiązań opartych wydajności praktyki, które oferują wymierny zwrot z inwestycji.Aby uzyskać więcej informacji: Przychody z cyklu wiadomości