Co może byc przedmiotem inicjatywy obywatelskiej?

tłumaczenia techniczne francuskie

Dlaczego Big Pharmaceutical Research kosztują biliony

Dlaczego badania narkotyków kosztują tyle pieniędzy? To jest pytanie na umysły prawie wszyscy, od pacjentów i lekarzy do mediów i rządu. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci postęp w farmaceutyki przekształciły opieki zdrowotnej na wielu różnych poziomach. Dzisiaj coraz więcej problemów zdrowotnych niż kiedykolwiek wcześniej można zapobiec, wędliny, a nawet udało przez wiele lat za pomocą leków na receptę. W rzeczywistości, dla niektórych osób, stosowanie leków na receptę może nawet uniemożliwić nawet droższa opieki zdrowotnej w dłuższej perspektywie.

Z ponad 90% seniorów i prawie 60% dorosłych nie starszych potrzebujących leków na receptę w regularnych odstępach czasu, przemysł farmaceutyczny jest boom. Jednak tylko skromną część całkowitych wydatków na opiekę zdrowotną w Stanach Zjednoczonych opiera się na leki. Pomimo tego, implikacje kosztów badań narkotyków i opieki zdrowotnej krosna nad portfele opinii publicznej, firm ubezpieczeniowych i rządu podobne.

instalacje elektryczne Poznań

zyski przemysł farmaceutyczny na przestrzeni lat stały się pożywką dla niektórych z najbardziej gorących debat na bieżąco. W rzeczywistości, przemysł farmaceutyczny jest jednym, jeśli nie, najbardziej dochodowych branży w kraju. Więc, dlaczego przemysł kwitnie i dlaczego robi badania i rozwój koszt tak dużo? Nie ma prostej odpowiedzi, z wyjątkiem stwierdzenia, że ??kilka czynników, które przychodzą do wpływania na wzrost wydatków na leki i badania nad lekami.

Głównym powodem jest złożoność nowych leków i zatwierdzenia regulacyjnego. Leki często trwać od 4 do 20 lat, aby przejść od cocept, wykonanie badań klinicznych do zatwierdzenia regulacyjnych i wprowadzenia na rynek. Proces jest nieznośnie powolne i drogie. Tylko jeden z tysięcy pojęć narkotyków i wczesnych badań faktycznie czyni go na rynek.
https://climbingacademy.pl/kursy-i-szkolenia/